Lízing alebo úver 

LeasTip, s.r.o. Vám ponúka financovanie špeciálne na ojazdené automobily. Dokáže pre Vás pripraviť individuálne podmienky. Je jedno, či Vám vyhovuje viac lízing, alebo úver. LeasTip Vám obe možnosti prefinancovania Vášho auta ponúka tak, aby ste sa cítili, čo najkomfortnejšie po celý čas splácania. Pri lízingu je majiteľom vozidla lízingová spoločnosť (Vaším majetkom sa auto stane až po ukončení zmluvy a úhrade poslednej splátky). Podnikatelia môžu využiť daňovú výhodu a zrýchlený odpis. Najkratšia doba splácania je tri roky. Výhodou financovania cez úver je, že vozidlo sa stáva okamžite Vašim majetkom. Najkratšia doba splácania je 6 mesiacov. Vyškolený špecialista s Vami spracuje ponuku na základe Vašich potrieb a možností. Potom pripraví návrh zmluvy, ku ktorému priložíte potrebné dokumenty. Po odsúhlasení zmluvy v LeasTip stačí uhradiť akontáciu a ostatné platby, podpísať zmluvu a auto je Vaše. Garantujeme Vám výšku splátok počas celej doby splácania.

Lízing bez provízie.

Máte vybraný ojazdený automobil? Cena bez provízie pre autobazár je u nás samozrejmosťou. Môžete tak ušetriť 5 - 10% z ceny vozidla. Niektoré autobazáry úzko spolupracujú s lízingovými spoločnosťami, ktoré im dávajú provízie až do 10%(!!!) z ceny vozidla. V konečnom dôsledku sa o to predraží kúpa auta na splátky spotrebiteľovi. Sú tri možnosti ako získať lízing ojazdeného auta bez provízie: 1. Vybrané vozidlo si prefinancujete cez lízingovú spoločnosť, ktorá nespolupracuje s autobazárom na províznej báze. 2. Ak ste si ojazdené vozidlo vybrali priamo u predávajúceho, napr. od známeho, na inzerát a pod. - môžete naň u nás uzavrieť lízing (bez sprostredkovania autobazárom). 3.Zabezpečíme kúpu a prefinacovanie vozidla priamo od súkromnej osoby/predávajúceho/ bez toho aby ste museli vozidlo vyplácať z vlastných prostriedkov a následne ho odpredať lizingovej spoločnosti.

Poistenie v splátke

Uvedomujeme si, že na cestách , ale aj v živote sa môže stať všeličo. Preto Vám okrem povinného zmluvného poistenia, ponúkame aj havarijné poistenie za najvýhodnejších podmienok u najväčších poisťovní na Slovensku. Na ojazdené vozidlá ponúkame aj špeciálne poistné produkty z jednotlivých poisťovní. Všetky poistenia sú súčasťou lízingových a úverových splátok. O ďalších podmienkach uzavretia zmluvy na financovanie Vášho auta a jeho poistenia sa dočítate v ostatných materiáloch LeasTip, s.r.o.

Kúpa a financovanie vozidiel zo zahraničia.

Poskytujeme lízing a financovanie aj na vozidlá a dopravnú techniku dovezenú zo zahraničia. Zabezpečíme dovoz a prihlásenie vozidiel a dopravnej techniky od našich renomovaných dodávateľov v Nemecku spojenú s prefinancovaním vozidla do zahraničia.V prípade že si klient vyberie vozidlo sám v zahraničí po schválení lízingovej operácie rovnako zabezpečíme dovoz, prihlásenie vozidla na Slovensku a prefinancovanie vozidla.

© Copyright 2013 LeasTip Leasing. Všetky práva vyhradené.